Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: - None -
ug: يوق

en: Region
ug: دۆلەت،رايون
