Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Region
ur: علاقہ
