Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Weight
es: Peso

en: edit
es: editar

en: Region
es: Región

en: Layouts
es: Diseños

en: Regions
es: Regiones

en: Add region
es: Añadir región

en: Builders
es: Constructores

en: Responsive
es: Adaptable

en: Breakpoint
es: Salto de pantalla (breakpoint)

en: Breakpoints
es: Saltos de pantalla (breakpoints)
