Layout (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Region
he: איזור
