Layout (7.x-1.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: edit
ja: 編集

en: Region
ja: リージョン

en: Regions
ja: リージョン

en: Add region
ja: リージョンの追加

en: Responsive
ja: レスポンシブ

en: Breakpoint
ja: ブレークポイント

en: Add layout
ja: レイアウトを追加
