Layout (7.x-1.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Region
ka: რეგიონი
