Layout (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Region
ml: പ്രദേശം
