Layout (7.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: edit
uk: редагувати

en: Region
uk: Область

en: Layouts
uk: Макети

en: Regions
uk: Області

en: Add region
uk: Додати область

en: Builders
uk: Конструктори

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Breakpoint
uk: Точка переходу

en: Breakpoints
uk: Точки переходу

en: Add layout
uk: Додати макет
