Layouter (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Next
bg: Още

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Image
bg: Снимка

en: Text
bg: Текст

en: Files must be less than !size.
bg: Файловете трябва да бъдат по-малки от !size.

en: Allowed file types: !extensions.
bg: Разрешени разширения на файлове: !extensions.

en: Text formats
bg: Входни формати
