Layouter (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Files must be less than !size.
km: ឯកសារ​ត្រូវ​តែ​តូច​ជាង​ !size ។

en: Allowed file types: !extensions.
km: ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ៖ !extensions ។

en: Text formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
