Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.10) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Next
os: Дарддæр

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Image
os: Сурæт

en: Save
os: Ныффысс
