Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.10) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: Caption
ug: تېما

en: Text formats
ug: تېكىست فورماتى

en: Image styles
ug: رەسىم تۈرلىرى
