Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.10) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Image
ur: تصویر

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن
