Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Image
bn: ছবি

en: Files must be less than !size.
bn: ফাইলের আকার !size এর কম হওয়া প্রয়োজন।

en: Allowed file types: !extensions.
bn: অনুমোদিত ফাইলসমূহ: !extensions

en: Text formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
