Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Next
ku: دواتر

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Image
ku: وێنە

en: Text
ku: دەق

en: Files must be less than !size.
ku: قەبارەی پەڕگە پێویستە بچووکتربێت لە !size.

en: Allowed file types: !extensions.
ku: جۆری پەڕگە ڕێپێدراوەکان: !extensions.

en: Text formats
ku: فۆرماتەکانی دەق

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
