Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Next
mn: Дараах

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Image
mn: Зураг

en: Text
mn: Текст

en: Text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
