Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Next
eo: Sekva

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Image
eo: Bildo

en: Text
eo: Teksto

en: Files must be less than !size.
eo: Dosieroj devas esti malpli ralĝa ol !size.

en: Allowed file types: !extensions.
eo: Permesitaj tipoj de dosieroj: !extensions.

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj

en: Image style
eo: Bilda stilo
