Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Next
oc: Seguent

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Image
oc: Imatge

en: Text
oc: Tèxte

en: Files must be less than !size.
oc: Los fichièrs an de pesar mens de !size.

en: Allowed file types: !extensions.
oc: Extensions autorizadas : !extensions.

en: Text formats
oc: Formats de tèxte

en: Image styles
oc: Estils d'imatges

en: Image style
oc: Estil d'imatge
