Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.8) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Next
be: Наступны

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Image
be: Малюнак

en: Save
be: Захаваць

en: Text
be: Тэкст

en: Caption
be: Загаловак

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: Files must be less than !size.
be: Файл павінен быць менш чым !size.

en: Allowed file types: !extensions.
be: Дазволеныя тыпы файлаў: !extensions.

en: Text formats
be: Тэкставыя фарматы

en: Image styles
be: Стылі выяваў

en: Image style
be: Стыль выявы
