Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.8) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Next
el: Επόμενο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Image
el: Εικόνα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text
el: Κείμενο

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
el: Επιλέξτε πού θα αποθηκεύονται τα τελικά αρχεία. Τα ιδιωτικά αρχεία έχουν σημαντικά μεγαλύτερη επιβάρυνση στην απόδοση από ότι τα δημόσια αρχεία, αλλά σας επιτρέπουν να περιορίζετε την πρόσβαση σε αρχεία μέσα σε αυτό το πεδίο.

en: Files must be less than !size.
el: Τα αρχεία πρέπει να είναι μικρότερα από !size.

en: Allowed file types: !extensions.
el: Επιτρεπτές επεκτάσεις αρχείων: !extensions.

en: Text formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
