Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.8) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Next
nl: Volgende

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Save
nl: Opslaan

en: Text
nl: Tekst

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: Files must be less than !size.
nl: Bestanden moeten kleiner zijn dan !size.

en: Allowed file types: !extensions.
nl: Toegestane bestandstypen: !extensions.

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl
