Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.9) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Next
gl: Seguinte

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Image
gl: Imaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Text
gl: Texto

en: Caption
gl: Lenda

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: Files must be less than !size.
gl: Os ficheiros deben ser menores de !size.

en: Allowed file types: !extensions.
gl: Tipos de ficheiros permitidos: !extensions.

en: Text formats
gl: Formatos do texto

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
