Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.9) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Next
nn: Neste

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Image
nn: Bilete

en: Save
nn: Lagre

en: Files must be less than !size.
nn: Filer må vere mindre enn !size.

en: Allowed file types: !extensions.
nn: Tillatne filtypar: !extensions.
