Layouter - WYSIWYG layout templates (7.x-1.10) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Next
fi: Seuraava

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Image
fi: Kuva

en: Save
fi: Tallenna

en: Text
fi: Teksti

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fi: Valitse mihin lopulliset tiedostot tallennetaan. Yksityinen tiedostojen tallentaminen on huomattavasti raskaampaa mutta tarjoaa mahdollisuuden rajata pääsyä tässä kentässä oleviin tiedostoihin.

en: Files must be less than !size.
fi: Tiedostokoon on oltava pienempi kuin !size.

en: Allowed file types: !extensions.
fi: Sallitut tiedostotyypit: !extensions.

en: Text formats
fi: Tekstimuodot

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Image style
fi: Kuvan tyyli
