LayoutStudio (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Preface First
fi: Esipuhe (ensimmäinen)

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Postscript First
fi: Jälkikirjoitus (ensimmäinen)

en: Select Layout
fi: Valitse ulkoasu

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted
fi: Korostettu
