LayoutStudio (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado
