LayoutStudio (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Page width
ja: ページ幅

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Highlighted
ja: ハイライト
