LayoutStudio (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Help
mn: Тусламж

en: px
mn: пиксел

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
