LayoutStudio (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Primary
ca: Primari

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat
