LayoutStudio (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Primary
he: ראשי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט
