LayoutStudio (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Page width
hu: Oldalszélesség

en: Preface First
hu: Előszó teteje

en: Preface Middle
hu: Előszó közepe

en: Preface Last
hu: Előszó alja

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Tertiary First
hu: Első harmad

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Highlighted
hu: Kiemelt
