LayoutStudio (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация
