LayoutStudio (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Primary
oc: Primaire

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
