LayoutStudio (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Primary
cs: Primární

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
