LayoutStudio (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Page width
id: Lebar halaman

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah
