LayoutStudio (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
