LayoutStudio (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Page width
ru: Ширина страницы

en: Preface First
ru: Первый пролог

en: Preface Middle
ru: Второй сверху

en: Preface Last
ru: Третий сверху

en: Primary
ru: Первичный

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
