LayoutStudio (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز
