LayoutStudio (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud
