LayoutStudio (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Primary
da: Primær

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet
