LayoutStudio (7.x-1.7) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Page width
fr: Largeur de la page

en: Preface First
fr: Première préface

en: Preface Middle
fr: Préface du milieu

en: Preface Last
fr: Préface de fin

en: Primary
fr: Primaire

en: Postscript First
fr: Postscript Premier

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
