LayoutStudio (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto
