LayoutStudio (7.x-1.7) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه
