LayoutStudio (7.x-1.7) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Page width
sv: Sidbredd

en: Primary
sv: Primär

en: Select Layout
sv: Välj Layout

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd
