LayoutStudio (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Help
uk: Довідка

en: px
uk: пікс

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Page width
uk: Ширина сторінки

en: Primary
uk: Основні

en: Select Layout
uk: Виберіть компонування

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено
