LayoutStudio (7.x-1.8) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Help
hi: मदद

en: px
hi: पिक्सेल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
