LayoutStudio (7.x-1.8) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Primary
it: Primario

en: Main menu
it: Menu principale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Highlighted
it: Evidenziato
