LayoutStudio (7.x-1.8) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Help
pl: Pomoc

en: px
pl: pikseli

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Page width
pl: Szerokość strony

en: Preface First
pl: Pierwszy wstęp

en: Primary
pl: Główny

en: Postscript First
pl: Pierwszy dopisek

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
