LayoutStudio (7.x-1.8) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
