LayoutStudio (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Preface First
lt: Antraštė pirma

en: Preface Middle
lt: Antraštė vidurinė

en: Preface Last
lt: Antraštė paskutinė

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas
